Evin Enerjisini Artırın Boş Duvarlarla Vedalaşma Vakti

Evin Enerjisini Artırın Boş Duvarlarla Vedalaşma Vakti

Renk Seçiminizi Yapın

Evinizin enerjisini arttıracak, samimiyet katacak bir şeyler mi arıyorsunuz? Haklısınız! İsterseniz çeşitli tabloları isterseniz çeşitli aksesuarları renklerin enerjisiyle buluşturup evinizin havasını değiştirecek fikirler sunacağız. Hadi başlayalım! Renklerin insanlar üzerinde çok büyük etkileri olduğunu biliyorsunuz. Peki, renklerin evinize etkisi hakkında bir fikriniz var mı? Gelin şimdi evinizde ki eksik duyguyu tamamlayalım.

 Evimde neşe eksik diyorsanız neşe kaynağı olan ‘Turuncu’yu tercih edin.

 Her şeyim tamam huzurum yok diyorsanız ‘Mavi’yi…

 Ben evime zenginlik ve asillik katmak istiyorum diyorsanız, sizin renginiz ‘Mor’

 Hayalperest tarafınız ağır basıyorsa ‘Pembe’

 Güven verici olsun diyorsanız ‘Yeşil’

 Yaşama sevincinizi yitirmemek içinse ‘Kırmızı’yı tercih etmelisiniz.

Hangi Aksesuarı Tercih Edeceğim?

Evinizin harika bir yer olduğunu biliyoruz. Fakat duvar aksesuarı seçimi sizin için zor oluyor olabilir. Duvarlarınızın boş kalmasına izin vermeyin çünkü duvarlarınızı ne kadar renklendirirseniz o kadar kendinizi yansıtırsınız.

Öncelikle neyi sevdiğimize karar verelim.

Ailem benim her şeyim diyorsanız salonunuza yer açın ve muhteşem resimlerinizi toplamaya başlayın çünkü artık dekorasyon ürünlerinde farklı çerçeveler var. Çerçevenizi beyaz tercih edersiniz, bu saf sevginizi sevdiklerinize en güzel şekilde yansıtabilirsiniz.

Koridorlar için ise harika fikirlerimiz var!

Geniş koridorlarınız bomboş duruyor ne yapsanız dolduramıyor musunuz? Peki, doğa, perspektif ve pastel tabloları denediniz mi? Üstelik bu yıl parçalı tablolar oldukça moda… Benim evimin koridorları dar ama evime farklı bir enerji katmak havasını değiştirmek istiyorum diyorsanız, oval ve küçük aksesuarlar seçerek koridorlarınıza yerleştirmeye başlayın. Belki de evinizde ki eşyalar çok fazla yer kaplıyordur? Duvar aksesuarlarında bunun da çözümü var. Tabi ki aksesuar raflar! Hem evin havasını değiştiriyor hem de ortadaki tüm fazlalıkları yerleştiriyorsunuz.