Gergi Tavan Sistemleri ve Fiyatı

Gergi Tavan Sistemleri ve Fiyatı

Gergi Tavanın Özellikleri

Ev ve ofis dekorasyonunda tercih edilen bir uygulama olan gergi tavan, duvar ya da tavana monte edilen alüminyum profillere geçirilen PVC membran aracılığı ile ışıklandırma sağlar. PVC membranlar farklı desen ve dokuda üretilir. Böylece her ortama uygun, her zevke hitap eden farklı model seçenekleri sunar. Gergi tavan fiyat aralığı seçilen tavan modeline ve uygulama sahasının genişliğine göre belirlenir. Metrekare fiyat listesi için tıklayınız.

Neden Germe Tavan

Evimizin ya da ofisimizin daha göz alıcı olması için birçok farklı süsleme aracını kullanırız. Gergi tavan da bu anlamda hem aydınlanma sağlar, hem de ortamın dekore edilmesine katkı sağlar. Led aydınlatma amacı ile kullanılan bu sistemin en önemli özelliği kolay kurulabilir olmasıdır. Montajı kolay olduğu için başka uygulamalarda olduğu gibi evinizin ya da ofisinizin inşaat sahasına dönmesine izin vermez. Gergi tavan fiyat aralığı her bütçeye uygundur. Farklı yapı, doku ve modelleri mevcut olduğu için bütçenize göre tercihte bulunabilirsiniz. Gergi tavan modelleri ve fiyat listesi için poliger.com.tr sayfayı ziyaret edebilir, sistemin birim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kaliteli ve Şık

Yaşam alanlarınızı daha estetik bir görüntüye kavuşturmak, bunu yaparken paranızın karşılığını almak istiyorsanız, gergi tavan sistemlerini tercih edebilirsiniz. PVC malzemeden üretilen membranların ışıklandırma yapılacak alana monte edilen alüminyum profillere geçirilmesi ile elde edilen gergi tavan kaliteli ve şık bir görüntü yaratır. Uygulandığı alana derinlik kazandırır.