Avrupa’nın Eğlence Merkezi Amsterdam Rehberi

Avrupa’nın Eğlence Merkezi Amsterdam Rehberi

Hollywood filmlerinden sürekli görürüz, bekarlığa veda partilerinin, çılgın eğlence gecelerinin vazgeçilmez adresi Las Vegas’tır. İkinci bir şehir gelmez aklımıza. Oysaki çok uzağımızda olmayan ve kolayca seyahat edebileceğimiz bir şehir daha var. Ünlü kumarhaneleri yok belki ama kural tanımazlığıyla Avrupa’nın yaramaz çocuğudur Amsterdam. Hatta Las Vegas için söylenen o meşhur söz Amsterdam için de rahatlıkla söylenebilir. Amsterdam’da olan Amsterdam’da kalır. Hollywood filmlerinden sürekli görürüz, bekarlığa veda partilerinin, çılgın eğlence gecelerinin vazgeçilmez adresi Las Vegas’tır. İkinci bir şehir gelmez aklımıza. Oysaki çok uzağımızda olmayan ve kolayca seyahat edebileceğimiz bir şehir daha var. Ünlü kumarhaneleri yok belki ama kural tanımazlığıyla Avrupa’nın yaramaz çocuğudur Amsterdam. Hatta Las Vegas için söylenen o meşhur söz Amsterdam için de rahatlıkla söylenebilir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Paradiso ve Jimmy Woo

Amsterdam’ın en meşhur ve önemli kulüplerinden biri olan Paradiso. Eskiden kilise olarak kullanılan bu yapı günümüzde dünyaca ünlü ve her ülkeden çeşitli sanatçılara ev sahipliği etmekte. Daha önce Mor ve Ötesi, Sertab Erener, Duman gibi Türk sanatçıları da ağırlayan mekanın müzik yelpazesi oldukça geniş. Uğramadan geçmeyin. Kim bilir, şanslıysanız belki de en sevdiğiniz grubu bu eski kilisede dinleyebilirsiniz. Eğer para konusunda sıkıntınız yoksa veya bir kere geldik onda da lüks bir yerde eğlenemeyelim mi diyorsanız sizi Jimmy Woo’ya alalım. Özellikle ünlülerin uğrak yeri olan mekan iki kattan oluşuyor. Zevkinize ve ruh halinize göre istediğiniz zaman istediğiniz katta eğlenebiliyorsunuz. Girişlerde çok seçici davrandıkları için şehrin en şık ve güzel kadın ve erkeklerinin burada olacağından emin olabilirsiniz.

Escape


Madem geldim konser değil de sınırsız eğlence istiyorum ve tekno müzik seviyorum diyorsanız sizin için en doğru adres Escape olacaktır. Yalnızca Amsterdam’ın değil Hollanda’nın en büyük ve popüler kulüplerinden biri olan Escape Tiesto, Todd Terry gibi ünlü DJ’leri dinleyebileceğiniz ideal mekanlardan.