Military Run Flat Tires

Military Run Flat Tires

Askeri birlikler, emniyet mensupları, ordular ve çok daha fazla alanda tercih edilen runflat sistemleri lastiğin patlaması veya yarılması durumunda aracın sorunsuz bir şekilde ilerlemesine olanak sağlar. Jant ile lastik arasında bir kauçuk olarak işlenen ürünler aracın lastiğinin matkap ile delinmiş olması durumunda bile işlevselliğini yitirmezler. Kriz anlarında aracın varış noktasına ulaşması için ihtiyacı olan gücü sunan ürünler 80-100 kilometre daha yol gidilmesine olanak sağlar. Lastiği patlayan araçlarda lastik yanaklarının katlanarak aracın jant üzerinde düşmesini engelleyen sistemler bu sayede direksiyon hakimiyetinin sürdürülmesine olanak sağlar.

Otomatik Devreye Giren Koruma Sistemi

Araç lastiğine kurşun dahi iyi isabet etse formunu koruyan ve belirli bir mesafeye kadar aracın sorunsuz bir şekilde gitmesine olanak sağlayan ürünler otomatik olarak devreye girer. Lastik basınç sensörü sayesinde lastikte meydana gelebilen sorunların belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Lastik patlaklarını tamamen ortadan kaldıran bu sistem, gücünü dayanıklı dolgu malzemesinden alır. Bir amortisör gibi hareket eden military run flat tires basınç kontrolü, tamir, patlama, para kaybı, rahat olmayan sürüş ortamı gibi olumsuzlukların tamamına ortadan kaldırır. Zırhlı araçların herhangi bir kriz anında güvenli ortama ulaşmalarına olanak sağlayan ve son derece önemli olan bu ürünlere internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar üzerinden ulaşmak mümkündür.

Balistik Testlerden Başarıyla Geçti

Balistik saldırılara karşı lastiklerin korunmasını sağlayan sistem, araç kontrolünün sürekliliğini sağlar. Balistik testlerinden başarıyla geçen ürünler lastiklerin içerisinde kolay bir şekilde yerleştirilebilir. Sadece zırhlı araçlarda değil, para taşıma araçları ve devlet büyüklerinin bulunduğu bir VIP limuzinler için de tercih edilebilen sistemlerin tasarımı tecrübeli ve alanında uzman mühendisler ve teknisyenlerin ortak çalışması sonucu meydana gelmiştir. Geliştirilmiş seyir, fren ve hakimiyet imkanı tanıyan ürünler mermi dayanıklı özellikleri ile sürüş tutuşunu destekler.