Palo alto

Palo alto

Palo Alto Teknolojisi

Son hızla gelişen teknoloji ve dijital dönüşüm karşısında ağ v güvenlik duvarları da aynı hızla gelişmeye ve değişmeye devam etmektedir. Bu gelişim ve değişim siber saldırılara karşı geliştirilen koruma özellikleri, farklılıklarıyla dikkat çeken güvenlik platformu Palo alto yeni nesil güvenlik duvarı, diğer güvenlik duvarları sistemlerinden çok daha yüksek bir güvenlik sağlıyor. Böylece de kurum ve kuruluşların, kullanıcıların en hassas ve değerli verilerini korumaya devam ediyor. Yeni nesil güvenlik duvar sistemleri son derece yenilikçi ve birbirine sıkı bir biçimde bütünleşen teknolojiler ve hizmetler ağına sahiptir. Bu durum bireysel ve kurumsal kullanıcılarınızı ve hassas verilerinizi güvenli bir biçimde korunmasını sağlar. Bunun için sistem öncelikle uygulamanın kimliğin belirler. Ve bu kimliği tüm bağlantı noktalarında sınıflandırır. Sınıflandırma işlemi sonrasında hem uygulamaya hem de kullanıcıya, tüm kullanıcılarınız için geçerli olacak biçimde ağınızı tüm bilinen ve bilinmeyen uygulamalardan gelen siber tehdit ve saldırılara karşı koruyacaktır. Palo alto teknolojisi hakkında daha fazla bilgi almak için adresini ziyaret edebilirsiniz.

Palo Alto Özellikleri

Gelişen teknoloji ve dijital çağ ile beraber paralel hızda gelişmeye ve değişmeye devam eden internet güvenlik duvarları sistemleri kendilerini yenilemeye devam ediyor. En yeni nesil güvenlik duvar sistemi Palo alto, yepyeni yeni nesil özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Yeni nesil güvenlik duvar sistemi özelliklerine birlikte göz atalım.

  • Uygulama görünürlüğü.
  • Kullanıcı görünürlüğü
  • Anti virüs
  • Kurumsal IPS
  • Veri filtreleme ve dosya engelleme
  • Mobil Güvenlik

Url filtreleme ve Web aktivitesini kontrol etme gibi özelliklere sahip yeni nesil güvenlik duvarı, bireysel ve kurumsal firmalara hassas ve değerli verilerini koruma noktasında entegre bir sistem sunmaya devam ediyor.