Veri Geri Dönüşümünün Sağlanması

Veri Geri Dönüşümünün Sağlanması

Ön görülen ya da ön görülmeyen tüm sorunlara karşı tedbirli olmanızı ve risk seviyenizi minimuma indirerek kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan back up as a sevice (BAAS) ile istenilen verilerinizi geri dönüştürebilirsiniz. Silinen ya da kaybolan verilerin yanı sıra son kullanılan verilerin ulaşımının hızlı ve sorunsuz bir şekilde sağlanması amacıyla geri dönüşüm hizmetinden faydalanabilirsiniz. Personel hatası ya da felaket durumunda yaşanılan veri ulaşım sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Süreklilik sağlayarak sizlere kesintisiz hizmet veren bu uygulamadan internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar sayesinde 365 gün her an faydalanabilirsiniz.

Back Up As a Service Avantajları

Firmalar veri silinmesi ya da kaybolması halinde hem zaman kaybı yaşar hem de çeşitli ekstra harcamalar yapmak zorunda kalır. Verilerinizin yedeklenmesi ve arşivlenmesi konusunda hizmet alan firmalar güçlü bir alt yapıya sahiptir. Böylece çok daha az maliyetle sorunların üstesinden gelebilir ve daha hızlı hizmet verebilir. Verilerin geri dönüşüm süreçlerinin hızlı olması müşterilerinizi beklemeden hizmet vermenizi sağlar. Kesintisiz müşteri iletişimini sağlayabilmeniz için gerekli olan back up as a service (BAAS) ihtiyacınızı internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile sağlayabilirsiniz.

Yönetilen Felaket Kurtarma Hizmetinin Önemi

Doğal afetlerin yaşaması halinde BT alt yapısının bulunduğu lokasyon sayesinde iş sürekliliği sağlanır. Önceki verilerin aynısının yeniden geri dönüştürülerek kullanılması sağlanır. Datacosmos felaket yönetme hizmeti ile yedeklenen verilere ulaşım sağlanır.