Videowall Markaları

Videowall Markaları

Dijital bilgilendirme sistemleri arasında yaygın olarak kullanılan videowall uygulaması ihtiyaca göre farklı şekillerde dizayn edilebilen bir sistemdir. Birçok teknoloji markası tarafından sektörel reklam, tanıtım, bilgilendirme, duyuru ve kurumsal iletişim amacı ile videowall ekranları üretilmekte. videowall ekranları kalitesi, yüksek çözünürlüğü ve şık tasarımı ile tercih edilen bilgilendirme ekranları arasında yer alıyor. Samsung video wall ürünlerini yakından incelemek ve sistem kurulumu talebinde bulunmak için ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Videowall Nedir?

Videowall sistemi birden fazla endüstriyel ekranın üst üste, yan yana ya da çapraz olarak bir araya getirilmesi ile oluşturulan bilgilendirme ekranlarıdır. Sistemde kullanılan ekranlar ünlü teknoloji markalarınca üretilir. Bilgilendirme, tanıtım ve yönlendirme amacı ile kullanılan bu ekranlar videowall bilgilendirme sistemlerinin temelini oluşturur. Hedef kitleye ulaşmak için tercih edilen bir ürün olan videowall ekranları ile istenilen büyüklükte çoklu ekran sistemi kurmak mümkündür.

Videowall Ekran Fiyatları


Videowall ekran fiyatları markadan markaya değiştiği gibi ekranın sahip olduğu teknik özelliklere göre de değişebilir. Videowall sistemlerinde kullanılacak ekranlar kullanım amacına göre farklı boyutlarda ve sayıda olabilir. Günümüzde standart videowall, dijital artwall, kontrol odası videowall, dijital menuboard sistemlerinde kullanılan endüstriyel ekranlar ile hem bilgilendirme hem takip hem de yönlendirme işlemleri yapılabilir. Videowall sistemlerinde kullanılan ekranlar görüntü kaynağından gelen görüntüyü belli bir düzen içinde paylaşırlar. Hedef kitle açısından markanın ulaşılabilir olmasına hizmet veren video duvarları, firma açısından hedef kitleyi etkileme, yönlendirme, reklam ve tanıtım faaliyetlerine hizmet eder. Siz de kendi işletmenizin duyuru ve kampanyaları ile güncel fiyatlarını hedef kitleniz ile paylaşmak, yeni ürünlerin tanıtımını ve reklamını yapmak için videowall bilgilendirme sistemlerini tercih edebilirsiniz.