Veteriner Stok Takip Programı Ne İşe Yarar?

Veteriner Stok Takip Programı Ne İşe Yarar?

Veterinerler için özel olarak geliştirilen stok takip programında, veteriner kliniği bünyesinde veya e- ticaret sitesinde satışa sunulan ürünlerin stok takibinin yapılması sağlanır. Bu sistem sayesinde veterinerler hangi üründen aç adet kaldığını takip etmek zorunda kalmaz. İş gücü ve zaman açısından oldukça avantajlı olan bu durumda veterinerler hangi üründen ne kadar kaldığını sürekli olarak takip etmek durumunda kalmaz.

Veteriner Stok Takip Programında Uyarı Sistemi

Stok takibi için edinilen programlarda hangi ürünün stoku azaldıysa kullanıcıya bildirimde bulunulur. Bu sistemler bulut tabanlı bir teknoloji ile gerçekleştiği için cihazlar üzerinde yer kaplamaz. Bilgisayar, tablet ve telefon gibi akıllı cihazlar üzerinden kullanıma uygun olan bu sistemler ekstra bir kurulum gerektirmez ve böylece cihazlarda yer kaplamaz. Veterinerlerin hayatını kolaylaştıran ve angarya olarak tabir edilen işlemlerin otomatik olarak yapılmasını sağlayan veteriner stok takip sistemleri son derece işlevseldir.

Veteriner Stok Takip Sistemlerinin Ücreti

Veterinerlerin hayatını kolaylaştıran ve ürün stoklarının sürekli olarak güncel tutulmasını sağlayan sistemlerin maliyeti son derece uygundur. Sistemi deneyimlemek ve memnun kalınması durumunda satın almak isteyen veterinerler için internet sayfaları üzerindeki siteler gibi ücretsiz deneme de yapılabilir. Genellikle 14 gün süren ücretsiz deneme sürümü sonrasında veteriner hekim sistemi kullanıp kullanmayacağına karar verir.

Veteriner Stok Takip Sisteminin Ücretsiz Deneme Sürümü

Ücretsiz deneme sürümünde herhangi bir ücret ödemeyen veterinerler, bu işlem için kredi kartı veya banka kartı bilgilerini de sisteme girmek zorunda değildir. Bu imkanlar dahilinde ürünün denemesini yapan hekimler, hem müşterilerini mağdur etmemek hem de stok takibi yapmak zorunda kalmamak için son derece makul fiyatlı olan sistemleri tercih ederler. Deneme süresi sonrasında programdan memnun kalmayanlar herhangi bir ücret ödemeden deneme sürümünü sonlandırabilir.