Oturma Odaları İçin Dekoratif Aydınlatma Ürünleri

Oturma Odaları İçin Dekoratif Aydınlatma Ürünleri

Oturma odalarında tercih edilen dekorasyon kişiden kişiye farklılık gösterir. Bazıları daha modern tasarım seçerken bazıları daha klasik dekorasyon tasarımlarına ilgi duyar. Ancak bazıları için hem otantik hem de sıra dışı tasarımlar ön plandadır. Biraz eski sanat ve kültür değerlerini yaşatan ve bu yönleriyle değerli olan dekoratif aksesuarlar bu kişiler için son derece özeldir. Mozaik lamba ve aksesuarlar da tam olarak bu talepleri ve tarzları olan kişilerin beğendiği tasarımlardır. Türk kültür ve sanat eserlerinin kullanıldığı mozaik lambalar sıra dışı tasarımları ile ev dekorasyonunda yeni bir çığır açıyor. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Oturma Odaları için Mozaik Lambalar

Oturma odalarında ışıklandırma seçenekleri oldukça çeşitlidir. İsterseniz dekoratif aydınlatma zemin lambalarında isterseniz duvar, isterseniz tavan aydınlatması olarak tercih edebilirsiniz. Tavan aydınlatmaları mozaik küre sayıları tavan büyüklüklerine göre farklı ebatlarda tasarlanır. Küre lambaların büyüklüğü de değişiklik gösterir. Oturma odalarında en çok beğenilen modellerden birisi de lambader ayaklı lamba modelleridir. Lambader tek küre lamba ve bakır desenli ayakları ile oturma odalarında aradığınız otantik tarzı sunacaktır. 

Mozaik Zemin Üstü Lamba Fiyatları


Zemin lambaları genel olarak evlerde kullanılan tasarımlardır. Aydınlatma özelliklerinin yanı sıra dekoratif görünümü ile ortama farklı bir ambiyans katan bu ürünlerde birbirinden özel motifler ve renkler kullanılmıştır. Sarkıt zincirlerle bağlanan küreler, bakır işlemeli zincir ve çubuklarla zenginleştirilmiştir. Mozaik zemin lambaları zeminde dengeli bir şekilde duracak tasarımlarıyla dikkat çekiyor.