Walnut Cracking Machine-Yemiş Kırma Sistemleri ile Etkili Sonuçlar

Walnut Cracking Machine-Yemiş Kırma Sistemleri ile Etkili Sonuçlar

Walnut cracking machine çeşitleri, farklı farklı boylardaki kuruyemişleri kabuklarından ayırıp işgücünü hafifletir. Yemişlerin her birini ayrı ayrı kırıp paketlemek çok zordur. Yemiş kırma sistemleri sayesinde ürünler kısa sürede ambalajlanıp tüketiciye sunulur. Yemiş üretim yerlerinde sürecin hızlanması adına walnut cracking machine sistemlerinden yararlanılır. El değmeden hijyen kurallarına uygun olarak yemişler kabuklarından çıkartılır. Bu teçhizatlar, %100 güvenli ürünlerle üretildiği için pas, küf gibi oluşumlara da asla izin vermez. Yıkanmış daha sonra kurutulmuş arkasından da kalibre edilen ürünleri kabuklarından ayırır. Kırma sistemi, kolayca kabukları kırar. Güçlü motoruyla işlevselliğini daha çok yükseltiyor.

Walnut Cracking Machine- Yemiş Kırma Sistemleri ile Güvenli Gıdaların Üretimi

Walnut cracking machine türleri, çok yönlüdürler. Her boyut ve genişlikteki yemişlerin kabuklarını kırarlar. Kırma işlemi, yemişlerin boyutlarına uygun olarak gerçekleşmektedir. Kullanıcı arayüzü kolay çalışma prensibinden oluşurlar. Yemiş kırma sistemleri, kullanımı kullanıcısı tarafından hızlıca öğrenilebilir. Karmaşık yapıda dizayn edilmemesi kullanıcıya büyük avantajlar sunuyor. Kırma işlemini gerçekleştirirken kesinlikle ürünlere zarar vermez. Elektronik hız değiştirici özellikten oluşurlar. Ürünlerin kabuklarındaki sertlik makineye kesinlikle zarar vermez. Makine içi özel sistemden oluşturulmuştur. Taş önleme sistemi ile donatılan walnut cracking machine güven altına alınır. Pratik ve verimli kullanımdan oluşmuştur. Sağlam yapı ve kaliteli malzemelerden üretimi cihaza ekstra bakım yapmayı ortadan kaldırır.

Walnut Cracking Machine-Yemiş Kırma Sistemleri Çalışma Prensibi

Walnut cracking machine ekipmanları yemişlerin kabuk boylarına uygun olarak ayarlanır. Boyut kısmı ayarlandıktan sonra makinenin motoru çalıştırılır. Makinenin boşluklu şaftı dönerken kabuk yakalanıp mekanizma içerisindeki metala bastırılarak kırma işlemi tamamlanır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.